Podłączenie kuchenki gazowej Gdańsk Sopot Gdynia

W związku z zapotrzebowaniem na podłączanie do instalacji gazowych kuchni i piecyków zaprosiliśmy do współpracy doświadczonego gazownika z państwowymi uprawnieniami do współpracy .Instalacje gazowe wykonane przez pana Łukasza Maliszewskiego gwarantują bezpieczeństwo oraz ostemplowanie pieczęcią karty gwarancyjnej zapraszamy .

Jeśli kupiłeś nową kuchenkę gazową i potrzebujesz ją zainstalować,to nie rób tego sam. Montaż kuchenki gazowej bez odpowiedniej wiedzy fachowej i uprawnień może być bardzo niebezpieczny – jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak. Jeśli chcesz bezpiecznie korzystać z urządzeń gazowych skontaktuj się z profesjonalistą.

 

 

Instalacja kuchenki:

montaż kuchenki gazowej gdynia sopot gdańsk
✓ Podłączanie kuchenek gazowych
✓ Montaż płyty gazowej
✓ Uszczelnianie instalacji gazowych
✓ Naprawa piecyków łazienkowych
✓ Wykrywanie nieszczelności i wycieku gazu
✓ Wymiana dysz w kuchenkach
✓ próby szczelności
✓ usługi hydrauliczne

Awarie 24H

Montaż pieca gazowego

Praca z gazem ziemnym wymaga specjalnych uprawnień i certyfikatów posiadanych przez gazownika doświadczonego profesjonalisty ze względu na potencjalne niebezpieczeństwa związane z wyciekami gazu i zdecydowanie nie jest to zadanie typu „zrób to sam” dla każdego.

Nasi doświadczeni technicy wykonują wszystkie usługi w zakresie instalacji gazowych, a nasze pojazdy są zaopatrzone w odpowiednie narzędzia do instalacji lub naprawy każdego rodzaju urządzenia zailanego gazem ziemnym lub propan butan.

Jakie są zalety urządzeń zasilanych gazem?

✓ Urządzenia gazowe mogą być używane podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej
✓ kuchnie gazowe gotują bardziej równomiernie
✓ Gaz może być tańszy niż użycie energii elektrycznej

Dlaczego ważne jest aby regularnie wykonywać przegląd i konserwację instalacji:

✓ Niesprawna wentylacja grozi zatruciem tlenkiem węgla
✓ Niebezpieczne wycieki gazu
✓ Ryzyko pożaru i wybuchu

Polecamy montaż czujnika czadu,gazu i dymu który podnosi bezpieczeństwo w twoim domu.Skontaktuj się z nami a my udzielimy ci fachowej odpowiedzi na wszystkie pytania.